Як порахувати витрати на електроенергію за річної витрати?

Для базових умов (1-кімнатна квартира, в якій проживає 1 особа) річна витрата електричної енергії всередині житлового приміщення (кВт. год) визначається за формулою: W = W + W, осв.

Для визначення витрати електроенергії використовують формулу E = Pt , де P – Електрична потужність в кіловатах, а t – час у годинах.

1 кВт⋅год = 10 Вт × 3600 с = 3,6 МДж. Приклад: Електрична плита потужністю 2 кВт за 15 хвилин споживає з електромережі та перетворює на тепло електроенергію, рівну 2 кВт × 0,25 год = 0,5 кВт⋅год. Єдине правильне написання – «кВт⋅год» (потужність, помножена на час) або «кіловат-година".